Witryna internetowa rozliczeniepit.pl korzysta z tzw. plików cookies („ciasteczek”) w celu zbierania informacji o użytkownikach. Informacje te wykorzystywane są w celach statystycznych (Universal Analytics) oraz w celu prezentowania użytkownikom reklam jak najbardziej zbliżonych do ich preferencji (Google AdWords i Google Adsense).

Witryna internetowa rozliczeniepit.pl nie zbiera jednak żadnych danych osobowych użytkownika ani jego informacji prywatnych, takich jak inne odwiedzane przez niego strony czy jakiekolwiek inne działania poza witryną rozliczeniepit.pl. Zbierane dane nie są również udostępniane żadnym podmiotom zewnętrznym.

Jednocześnie informujemy, że zawarte w witrynie informacje mają charakter jedynie informacyjny i nie zastępują profesjonalnej porady prawnej. Dokładamy wszelkich starań, aby zawarte informacje były aktualne i zgodne z przepisami, jednak nie możemy zagwarantować braku jakichkolwiek błędów i uchybień. Nie ponosimy odpowiedzialności za skutki ewentualnych błędnych decyzji podjętych po zapoznaniu się z informacjami zawartymi na naszej witrynie.

Korzystanie z witryny rozliczeniepit.pl oznacza akceptację powyższych informacji.