pieniądze

Jaki bank daje kredyt na PIT?

kredytKredyt na podstawie PIT

PIT-11 otrzymany od pracodawcy może posłużyć nie tylko do wypełnienia zeznania rocznego. Niektóre banki uznają PIT-11 (albo PIT-40) jako dokument, na podstawie którego podejmują decyzję, czy udzielić kredytu.

Ofertę taką posiada m. in. Getin Bank a także Kasa Stefczyka, która oferuje pożyczki w wysokości od 1000 do 60 000 zł.

Kredyt na spłatę PIT

A co w sytuacji, kiedy potrzebujemy kredytu na zapłatę podatku dochodowego, jaki wyliczyliśmy w zeznaniu rocznym PIT?

Przejrzeliśmy aktualne oferty banków i nie znaleźliśmy banku, który oferowałby kredyt szczególnie na ten cel. W takiej sytuacji warto więc zapoznać się z ofertami zwykłych kredytów i pożyczek, oferowanych przez różne banki.

Osoby prowadzące działalność gospodarczą mogą rozważyć ofertę Tax Care, który oferuje kredyt dla małych firm na zapłatę podatku PIT i VAT.

Nie czekaj z rozliczeniem PIT do ostatniej chwili. Skorzystaj z ulg i uniknij błędów. Złóż deklarację podatkową za pomocą prostego oraz bezpiecznego programu. Dowiedz się więcej.

Na rozliczenie PIT zostało:

Dni
Godzin
Minut

Skorzystaj z darmowego programu do PIT, który umożliwia szybkie, proste i bezpieczne wypełnienie formularza PIT i wysłanie przez Internet do Urzędu Skarbowego. Aplikacja wyposażona jest w funkcjonalności, które pomagają w bezbłędnym wypełnieniu danych, koniecznych dla poprawnego obliczenia podatku. Dowiedz się więcej.

Aktualności:

Na rozliczenie PIT pozostało:

Dni
Godzin
Minut

Nie odkładaj tego na ostatnią chwilę!