wyszukiwanie w google

Czy jest możliwość sprawdzenia na jednej stronie urzędów skarbowych właściwych danym regionom Polski? Czy jest strona, gdzie urzędy skarbowe są kolejno wypisane, z podaniem adresów?

Na oficjalnej stronie internetowej Ministerstwa Finansów jest możliwość sprawdzenia danych teleadresowych urzędów skarbowych z terenu Polski. Wystarczy wybrać województwo bądź miasto, aby odnaleźć takie informacje, jak:

  • adres,
  • dane kontaktowe,
  • numer rachunku bankowego,
  • adres oficjalnej strony internetowej właściwego urzędu skarbowego.

Informacje dotyczące zmian czy aktualizacji danych niezbędnych dla prawidłowego wypełnienia deklaracji podatkowych są publikowane na stronie Ministerstwa Finansów.

Nie czekaj z rozliczeniem PIT do ostatniej chwili. Skorzystaj z ulg i uniknij błędów. Złóż deklarację podatkową za pomocą prostego oraz bezpiecznego programu. Dowiedz się więcej.

Na rozliczenie PIT zostało:

Dni
Godzin
Minut

Skorzystaj z darmowego programu do PIT, który umożliwia szybkie, proste i bezpieczne wypełnienie formularza PIT i wysłanie przez Internet do Urzędu Skarbowego. Aplikacja wyposażona jest w funkcjonalności, które pomagają w bezbłędnym wypełnieniu danych, koniecznych dla poprawnego obliczenia podatku. Dowiedz się więcej.

Aktualności:

Na rozliczenie PIT pozostało:

Dni
Godzin
Minut

Nie odkładaj tego na ostatnią chwilę!