e-deklaracja

Jaki PIT do odliczenia Internetu?

pit a internetAby odliczyć od dochodu Internet, w zależności od źródła swoich dochodów, należy wypełnić deklarację PIT-36 lub PIT-37. Kwoty wydane na korzystanie z Internetu wykazujemy tam w części „Odliczenia od dochodu”. Poza tym, należy skorzystać z załącznika PIT/O i wykazać odpowiednie kwoty w części B tego załącznika.

Przeczytaj też, komu przysługuje ulga na Internet.

Dla ułatwienia zachęcamy do skorzystania z naszego darmowego programu. Zobacz jak szybko wypełnisz PIT z jego pomocą. Jeśli masz pytania dotyczące rozliczania PIT przez internet zajrzyj do artykułu Rozliczenie PITu online.

Nie czekaj z rozliczeniem PIT do ostatniej chwili. Skorzystaj z ulg i uniknij błędów. Złóż deklarację podatkową za pomocą prostego oraz bezpiecznego programu. Dowiedz się więcej.

Na rozliczenie PIT zostało:

Dni
Godzin
Minut

Skorzystaj z darmowego programu do PIT, który umożliwia szybkie, proste i bezpieczne wypełnienie formularza PIT i wysłanie przez Internet do Urzędu Skarbowego. Aplikacja wyposażona jest w funkcjonalności, które pomagają w bezbłędnym wypełnieniu danych, koniecznych dla poprawnego obliczenia podatku. Dowiedz się więcej.

Aktualności:

Na rozliczenie PIT pozostało:

Dni
Godzin
Minut

Nie odkładaj tego na ostatnią chwilę!