rdzaj działalności pit/b

Jaki rodzaj działalności wpisać w PIT/B?

formularz pit/bZałącznik PIT/B przeznaczony jest dla osób prowadzących działalność gospodarczą, korzystających z księgi przychodów i rozchodów, czyli  rozliczających się na formularzu PIT-36 lub PIT-36L.

W polu „rodzaj działalności” należy wpisać opisowo główny rodzaj działalności, np. „sklep z obuwiem”, „usługi fryzjerskie”. Można wpisać również kod PKD, ale nie jest to wymagane.

Zarówno formularz PIT-36, jak i PIT-36L wraz z załącznikiem PIT/B można rozliczyć przez internet, w czym pomoże nasz bezpłatny program.

Nie czekaj z rozliczeniem PIT do ostatniej chwili. Skorzystaj z ulg i uniknij błędów. Złóż deklarację podatkową za pomocą prostego oraz bezpiecznego programu. Dowiedz się więcej.

Na rozliczenie PIT zostało:

Dni
Godzin
Minut

Skorzystaj z darmowego programu do PIT, który umożliwia szybkie, proste i bezpieczne wypełnienie formularza PIT i wysłanie przez Internet do Urzędu Skarbowego. Aplikacja wyposażona jest w funkcjonalności, które pomagają w bezbłędnym wypełnieniu danych, koniecznych dla poprawnego obliczenia podatku. Dowiedz się więcej.

Aktualności:

Na rozliczenie PIT pozostało:

Dni
Godzin
Minut

Nie odkładaj tego na ostatnią chwilę!