wysyłka

Jak wysłać PIT przez Internet?

wysyłkaW celu wysłania PITu przez Internet należy skorzystać z sytemu e-Deklaracje przygotowanego przez Ministerstwo Finansów. Możliwe są dwa sposoby na wypełnienie i wysłanie PITu przez e-Deklaracje – zainstalowanie aplikacji e-Deklaracje Desktop lub specjalnej wtyczki do programu Adobe Reader.

Łatwiejszym sposobem jest skorzystanie z naszego darmowego programu, który możesz ściągnąć poniżej. Program przeprowadzi Cię przez wszystkie etapy wypełniania PITu przez Internet oraz pozwoli na proste wysłanie PITu przez system e-Deklaracje.

Przed wysłaniem PITu przygotuj swoją zeszłoroczną deklarację. Jako dowód Twojej tożsamości system e-Deklaracje poprosi o podanie kwoty przychodu za poprzedni okres rozliczeniowy (w 2018 poprosi o przychód z 2016).

Po wysłaniu PITu przez Internet otrzymasz od systemu e-Deklaracje specjalny dokument, tzw. UPO, które jest oficjalnym potwierdzeniem dostarczenia zeznania. Możesz go zapisać na swoim komputerze lub wydrukować.

Obejrzyj film przedstawiający rozliczenie oraz wysyłkę PIT online za pomocą naszego programu:

Nie czekaj z rozliczeniem PIT do ostatniej chwili. Skorzystaj z ulg i uniknij błędów. Złóż deklarację podatkową za pomocą prostego oraz bezpiecznego programu. Dowiedz się więcej.

Na rozliczenie PIT zostało:

Dni
Godzin
Minut

Skorzystaj z darmowego programu do PIT, który umożliwia szybkie, proste i bezpieczne wypełnienie formularza PIT i wysłanie przez Internet do Urzędu Skarbowego. Aplikacja wyposażona jest w funkcjonalności, które pomagają w bezbłędnym wypełnieniu danych, koniecznych dla poprawnego obliczenia podatku. Dowiedz się więcej.

Aktualności:

Na rozliczenie PIT pozostało:

Dni
Godzin
Minut

Nie odkładaj tego na ostatnią chwilę!