e-mail

Na jaki email wysłać PIT?

e-mailCzęsto zadawanym przez podatników pytaniem, jest pytanie na jaki adres e-mail wysłać PIT?

Odpowiedź jest prosta: PITów nie wysyłamy na email.

Do wysyłania formularzy PIT online służy system e-Deklaracje (Portal Podatkowy Ministerstwa Finansów). Po wysłaniu deklaracji poprzez ten system otrzymujemy Urzędowe Poświadczenie Odbioru (UPO), które jest potwierdzeniem odebrania deklaracji przez urząd skarbowy. Deklaracja wysłana na jakikolwiek adres e-mail nie będzie uznana za dostarczoną.

Aby wysłać PIT drogą internetową możesz pobrać odpowiedni program lub wtyczkę ze strony Portalu Podatkowego lub skorzystać z naszego bezpłatnego programu, za pomocą którego łatwo i szybko wypełnisz PIT i wyślesz go poprzez system e-Deklaracje.

Obejrzyj film przedstawiający jak wypełnić i wysłać PIT przez internet:

Nie czekaj z rozliczeniem PIT do ostatniej chwili. Skorzystaj z ulg i uniknij błędów. Złóż deklarację podatkową za pomocą prostego oraz bezpiecznego programu. Dowiedz się więcej.

Na rozliczenie PIT zostało:

Dni
Godzin
Minut

Skorzystaj z darmowego programu do PIT, który umożliwia szybkie, proste i bezpieczne wypełnienie formularza PIT i wysłanie przez Internet do Urzędu Skarbowego. Aplikacja wyposażona jest w funkcjonalności, które pomagają w bezbłędnym wypełnieniu danych, koniecznych dla poprawnego obliczenia podatku. Dowiedz się więcej.

Aktualności:

Na rozliczenie PIT pozostało:

Dni
Godzin
Minut

Nie odkładaj tego na ostatnią chwilę!